Ahmet Bey 42 Yaş Din Görevlisi Memur 0535 591 77 40

Selâmlar. Ben AHMET……….
Kendimden kısaca bahsedecek olursam;
Duygusal, sakin, ağırbaşlı, ve de onurlu bir kişiliğe sahibim. 42 yaşındayım. 1.70 boyundayım. ve 70 kiloyum. Şanlıurfa/Siverek’liyim. Ve görev yerim de burası !
Önlisans mezunuyum. Cami hizmetini icra eden kadrolu din görevlisi memur’um. (Yâni halk ağzıyla, cami hocası’yım)
Kendime ait; 5 odalı ve de 200 metrekare ev’im, ve de güzel bir arabam, ve de kadrolu devlet memuru olduğum için her ay düzenli yatan bir maaşım var.
Dürüstlüğümün ve inancımın gereği olarak; sigara, alkol, dövme ve piercing kullanmam ! Ve kullananları da, tasvip etmem !
Görev alanımın dışında; eşime ve çocuklarıma çok düşkün olduğum için, (Yâni; âilevi değerlere önem veren bir kişiliğe sahip olduğum için) ailem ile zaman geçirmeyi severim.
9 yıllık eşim, yuvamıza ihânet ettiği için, o’nu boşayıp evliliğimi sonlandırmak zorunda kaldım. Ve hayatıma girip, tekrar hayatımı renklendirecek olan, o güzel insanı (hanımefendiyi) bekliyorum !
Fakat maalesef, o dürüst ve güvenilir hanımefendiyi bulamadığım için, tam 5 yıl oldu ki henüz evlenemedim !
Bu anlamda; (24 – 40 yaş aralığında olan bayan adaylarımdan)…..
Dul-boşanmış-bekar farketmeksizin; eşine ve evine bağlı, âilevi değerlere önem veren, gözü başka yerlerde olmayan, anlayışlı, saygılı, nezâket sahibi, edeb’i düstûr edinen, erkeğinin dışında karşı cins ile ilgilenmeyi sevmeyen, ve de çocuklarıma, öz anne şefkatini aratmayacak ahlakta olan gerçek bir hanımefendi arıyorum !
Ve de, benimle hayatını birleştirecek olan kişinin; hem maddi, hem de mânevi olarak gerçek huzura ereceği kanısındayım……….

Not 1: Profil resmim ve bilgilerim, tamâmen şahsıma aittir ve de hepside doğrudur. Ve de niyetim; Sımsıcak ve de huzur odaklı bir evlilik…….

Not 2: İki ve üzeri çocuklu bayanlar, iletişime geçmesinler ! Çocuksuz veya tek çocuklu bayanlar iletişime geçsinler……

Not 3: (Özeklikle yurtdışındaki) maddiyatçı veya dolandırıcı bayanlar, hiç zahmet edip te iletişime geçmeye çalışmasın !
Sadece; gerçek evlilik amacı güdüyor olan bayanlar iletişime geçebilirler……

Not 4: Bip ve WhatsApp’ım aktiftir. 0535 591 77 40

e-posta: hafiz198163@gmail.com

İnstagram: hafiz198163