Hasan Bey 43 Yaş 0535 933 03 84 WhatsApp

Merhabalar, ben hasan 43 yaşındayım aslen Sakaryaliyim ama İstanbulda yasiyorum özel bir elektrik firmasında çalışıyorum boy 160 kilo 69 burada olmamın amacı hakkım olan kısmetimi bulmaktır. yalandan nefret ederim. niyetim karşılıklı uyum içinde mutlu ve huzurlu bir yuva kurmak.
ben: kişisel bakımına ve temizliğine önem veren. hayattan ne istediğini bilen merhametli zeki cömert anlayışlı mizahi yönü iyi gelişmiş romantik insan psikolojisinden iyi anlayan. kadınına değer veren sahip çıkan ve koruyup kollayan. kadınını mutlu ve tatmin edecek fiziki yeterliliğe sahip olan. insani vicdani ve ahlaki değerlerin hayatın her alanında olması gerektiğine inanan biriyim.
kriterlerim:
yalan söylemeyen. kendi kararlarını kendi veren. duygu ve düşüncelerin de samimi dürüst ve kararlı olan. hayatına dair kararlarını kendi verebilen. sadece dişiliğine değil. kişiliğine de güvenen. maddi menfaat ve çıkar peşinde olmayan. cimri ve kibirli olmayan. insan için akıl beden ve ruh sağlığının paradan daha önemli ve değerli olduğuna inanan. kişisel bakımına ve yaşam alanının temizliğine önem veren. gözü ve gönlü tok olan. merhametli vefakar ve de vicdan sahibi bir hanımefendi olmasidir WhatsApp var 0535 933 03 84 İstanbul ve Sakarya çevresinden olabilir yurtdisndan arama kabul edebilirim ancak çıkarcı olmayan kabulumdur hayırlı kismetler herkese.