Memurlar Evlilik Sitesi

Hoş geldiniz. Kamu çalışanları için sayfamızda Memurlar evlilik sitesi kategorisinde sayfa oluşturduk. Üyelik derdi olmadan, profil oluşturma zahmetine katlanmadan, kanmadan, kandırılmadan, zamana ve mekana bağlı kalmadan kriterinize uygun memurlarla tanışın gizlilik çerçevesinde tanışın evlenin.

Çalışan memur sayısı kaçtır ?

Türkiye’de milyonlarca kamu personeli bulunuyor. Türkiye’nin en kalabalık şehirleri olan İstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Antalya gibi kalabalık şehirlerde kaç kamu personelinin görev yaptığı merak ediliyor. Bizim tahminimiz çalışan memur sayısının en az 22 milyon civarıdır diye düşünüyoruz.

Memur evlilik sitesi

Evlenmek isteyen Memurlar sayfamızda memur evlilik sitesi kategorisinde alan oluşturarak eş arayan kamu çalışanlarımıza  gizlilik çerçevesinde eş bulmalarına olanak sunuyoruz. Sizin de niyetiniz memur biriyle izdivaç kurmaksa doğru yerdesiniz. Sayfamızda din, dil, mezhep ayrımı yoktur. Memur eş arıyorum diyen herkese hitap ediyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurmanızdır. Burada evlilikler hızlı kolay ve güvenilirdir. Mobil uyumludur. Ayrıca bir uygulama gerektirmez.  % 100 gerçek ve güvenilirdir. Sayfamıza evlilik ilanı veren memurlar bir haftadan fazla beklemez aradığını bulur. Kısmetiniz açık olsun.