Memur Eş Bulma Sitesi

Hoş geldiniz. Evlenmek isteyen memur bayanlar ve evlenmek isteyen memur erkekler için sayfamızda memur eş bulma sitesi kategorisinde bir alan oluşturduk.Kamuda çalışan vatandaşlarımız evliliksayfasi.com’da eş arayan memur bayanlar ve eş arayan memur erkekler gizlilik çerçevesinde tanışıyor evleniyor.

Çalışan memur sayısı kaçtır ?

Türkiye’de milyonlarca kamu personeli bulunuyor. Türkiye’nin en kalabalık şehirleri olan İstanbul , Ankara , İzmir , Konya , Antalya gibi kalabalık şehirlerde kaç kamu personelinin görev yaptığı merak ediliyor.Bizim tahminimiz çalışan memur sayısının en az 22 milyon civarıdır diye düşünüyoruz.

Memur evlilik sitesi

Evlenmek isteyen Memurlar sayfamızda memur evlilik sitesi kategorisinde alan oluşturarak eş arayan kamu çalışanlarımıza  gizlilik çerçevesinde eş bulmalarına olanak sunuyoruz. Sizinde niyetiniz memur biriyle izdivaç kurmaksa doğru yerdesiniz.Sayfamızda din , dil , mezhep ayrımı yoktur.memur eş arıyorum diyen herkese hitap ediyoruz.Tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurmanızdır.Burada evlilikler hızlı kolay ve güvenilirdir.