Eş Bulma

Hoş geldiniz. Eş bulma siteleri aracılığı ile eş arayan bayanlar ve eş arayan erkekler dikkat etmeniz gereken bir kaç husustan bahsetmek istiyoruz.İkili ilişkilerde, aile hayatında sizin için önemli olan nedir? Huzur mu, paylaşım mı, destek mi, heyecan mı, ya da güven mi? Vazgeçemeyeceğiniz öncelikler hangileridir, kesinlikle kabul etmeyeceğiniz şeyler nelerdir? Bunların adını doğru koyduktan sonra evlenmeye kararı vermeniz gerekir.

Kadınlar  eş bulma konusunda erkeklerden daha seçicidir ve dış görünümden ziyade güvenilirlik ve statüye önem verirler. Bunun paralelinde bilinçaltında erkeğin uygun bir baba , iyi bir aile reisi olup olmadığını anlamaya çalışır. Fakat her ne kadar asıl belirleyici rol kadınlara düşse de, ilk hamle erkeklerden gelir. Erkek, kadının ilgisini çeker ve bu yaklaşma kadında bir fetih edilme hissi uyandırır. Dolayısıyla bir kadının fazla özgüvenli görünmesi ve erkeğin ilk adımını beklemeden ona yaklaşması çoğu zaman erkeğin geri çekilmesine sebep olur.

Evliliksayfas.Com olarak bizim eş arayanlara önerimiz bir birinize karşı dürüst olup , asla yalan yanlış bilgi vermemenizdir.İkili ilişkilerde en önemli saygı ve dürüstlüktür.