Konya Evlenmek İsteyen Bayanlar

Konya geneli evlenmek isteyen bekar , dul , ayrılmış , emekli , memur , hemşire , öğretmen bayanlar burada.Sizde Konya evlenmek isteyen bayanlar ile tanışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Merhaba ben Konya’dan Yasemin 38 yaşında , 1.60 boyunda , 74 kiloda , buğday tenli , eşi vefat etmiş dul bir bayanım.Çocuğum var ama benimle yaşamıyor.Alkol yok.Sigara içiyorum.Konya ve çevresinden 40 – 45 yaş arası çocuk sorunu olmayan , alkol ve kumar alışkanlığı olmayan ciddi dürüst bir beyle ileriye dönük tanışmak istiyorum.Lütfen fikri ve niyeti sadece evlilik olan beyler iletişim kursunlar.

Eş adayı için bazı anahtar kelimeler ; Konya bayan eş bulma , Konya dul bayanlar whatsapp , Konya evlilik arayan bayanlar , Konya dul bayan evlilik ilanları , Konya dul bayan evlilik , Konya bayan evlilik ilanları , Konya dul bayan evlilik ilanları , Konya koca arayan bayanlar , Konya eş arayan bayanlar , Konya öğretmen bayan eş bulma , Konya memur bayan eş bulma, Konya dul bayan eş bulma.

Sayfamızda çok sayıda Konya’dan bayan eş adayları mevcuttur. İlan verin anıda Konya’dan evlilik arayan bayanlar ile tanışın.Ortalama Konya’dan evlenmek isteyen erkekler ile tanışmak için giriş yapan bayan sayısı aylık 70 ile 150 kişi arasında girişler gözükmektedir.