Evlilik sayfası

Hoş geldiniz. Evlilik sayfası arayan bay ve bayanların dikkatine ! Son zamanlarda evliliksayfasi.com’u taklit etmeye çalışan arkadaşlık siteleri ve evlilik siteleri türemeye başladı.Zaman zaman Google’da bunları görmektesiniz.Uydurulmuş profiller , sahte resimler kullanarak insanlar kandırılmaktadır.Lütfen bizi taklit edenlere itibar etmeyiniz.

Herkes kendi işini yaparsa sorun sıkıntı kalmaz.Evlilik sitesi işletiyorsan arkadaşlık sitesi işine girmemek lazım.Sırf insanların dikkatini çekerek sitelerine trafik çekmek isteyen bazı tanışma sitelerinin kullanmış oldukları başlılar ; dul bayan telefonları , arkadaşlık arayan dul bayanlararkadaş arayan dul bayanlar whatsapp , dul bayan arkadaşlık ilanları gibi anahtar kelimeler ile ciddi evlilik arayan insanların yanlış yerlerde eş aramalarına sebebiyet vererek zaman kaybına yol açtıkları gibi işini iyi yapan düzgün evlilik sitelerini de itibarsızlaştırmaktadırlar. Evlenmek isteyen insan asla tanışma siteleri , dul bayan bulma siteleri gibi arama kelimeleri kullanmaz.Evlenmek isteyen erkekler daha çok şu anahtar kelimeleri aratırlar ; evlenmek isteyen bayanlar , evlilik arayan dul bayanlar , evlenmek isteyen bekar kızlar , evlenmek isteyen bayanlar whatsapp , evlilik arayan bayanlar whatsapp , Evlenmek isteyen bayanlar ise şu kelimelerle arama yapar ; evlenmek isteyen erkeler whatsapp , evlenmek isteyen memur erkekler , evlenmek isteyen beyler .

Eğer niyetiniz gerçekten evlenmekse doğru yerdesiniz.Sayfamız sadece evlilik amaçlıdır.Arkadaşlık ve benzeri ilanlara asla yer vermedik yerde vermeyiz.