Neslihan Hanım – 45 Yaş – Öğretmen – Çocuksuz

Merhaba ben İstanbul’dan Neslihan Öğretmenim. 45 yaşında , 1.67 boy , 75 kilo , kumral , eşinden ayrılmış , çocuk sorunu olmayan , yalnız yaşayan tesettürlü bir bayanım.Alkol yok.Sigara var.Manevi değerlere önem veren biriyim.İstanbul veya Yalova’dan  47 – 55 yaş arası mütevazi ama bilgili, olgun , eğitimli , insanı vasıflarını kaybetmemiş manevi yönü olan , sorumluluk sahibi çalışan veya emekli bir beyle evlenmek istiyorum.Telefon numaram ve resimlerim site yönetimindedir.Lütfen ciddi olanlar talip olsun.WhatsApp var.

10. SENEMİZ.. TÜRKİYE VE AVRUPA'DAN EVLENMEK İSTEYEN KALİTELİ CİDDİ BAYANLAR VE ERKEKLER BURADA. DAHA İYİSİ YOK. CİDDİ VE GÜVENİLİR.. EVLENMEKSE NİYETİNİZ DOĞRU YERDESİNİZ.

Eş adayı için anahtar kelimeler ; öğretmen eş bulma , öğretmen bayan eş bulma , öğretmen bayanla evlenmek istiyorum , evlenmek isteyen bayan öğretmenler , evlilik arayan bayan öğretmenler , tesettürlü öğretmen eş bulma.

SAYFAMIZDA ÇOK SAYIDA EVLENMEK İSTEYEN BAYAN ÖĞRETMENLER BULUNMAKTADIR.SİZİNDE NİYETİNİZ ÖĞRETMEN BAYAN BİR İŞ BULUP EVLENMEKSE DOĞRU YERDESİNİZ.