Ankara Nuran Hanım 44 Yaşında Bekar

Merhaba ben Ankara’dan Nuran 44 yaşında , 165 boyunda , 71 kiloda , kumral , ela gözlü hiç evlilik yapmamış bekar bir kızım.Alkol ve sigara hiç kullanmadım.Umre yaptım.Normal açığım fakat namazlarımı kılıyorum.Maddiyat önemli değil.Önemli olan dürüst olmasıdır.Ankara’dan 46 – 52 yaş arası çocuk sorunu olmayan dindar bir eş arıyorum.Telefon numaram site yönetimindedir.Lütfen ciddi olanlar talip olsun.

10. SENEMİZ.. TÜRKİYE VE AVRUPA'DAN EVLENMEK İSTEYEN KALİTELİ CİDDİ BAYANLAR VE ERKEKLER BURADA. DAHA İYİSİ YOK. CİDDİ VE GÜVENİLİR.. EVLENMEKSE NİYETİNİZ DOĞRU YERDESİNİZ.

NOT : NURAN HANIMIN TELEFON NUMARASINI SAYFAMIZDA İLANI OLAN ANKARA’DA İKAMET EDEN 46 – 52 YAŞ ARASI ÇOCUK SORUNU OLMAYAN DİNDAR BEYLER ALABİLİR.HİZMETİMİZ EVLİLİK AMAÇLIDIR VE ÜCRETLİDİR.BOŞ BELEŞ KİŞİLER ARAMASIN !

EŞ ADAYI İÇİN ANAHTAR KELİMELER ; Ankara evlenmek isteyen bekar bayanlar , Ankara dindar eş arama ,Ankara evlilik , Ankara izdivaç , Ankara!dan evlenmek isteyen bekar bayanlar , Ankara’dan evlenmek isteyen bayan telefonları , Ankara evlenmek istiyorum , Ankara’dan bayan eş arıyorum, Ankara eş arayan bayanlar , Ankara koca arayan bayanlar , Ankara dini evlilik , Ankara dindar evlilik.