İstanbul – Neslihan Hanım 45 Yaş Öğretmen Ayrılmış

Merhaba ben İstanbul’dan Neslihan Öğretmenim. 45 yaşında , 1.67 boy , 75 kilo , kumral , eşinden ayrılmış , çocuk sorunu olmayan , yalnız yaşayan bir bayanım.Alkol yok.Sigara var.Manevi değerlere önem veren biriyim.İstanbul’dan 47 – 55 yaş arası mütevazi ama bilgili, olgun , eğitimli , insanı vasıflarını kaybetmemiş manevi yönü olan , sorumluluk sahibi çalışan veya emekli bir beyle evlenmek istiyorum.Telefon numaram site yönetimindedir.Lütfen ciddi olanlar talip olsun.WhatsApp var.

10. SENEMİZ.. TÜRKİYE VE AVRUPA'DAN EVLENMEK İSTEYEN KALİTELİ CİDDİ BAYANLAR VE ERKEKLER BURADA. DAHA İYİSİ YOK. CİDDİ VE GÜVENİLİR.. EVLENMEKSE NİYETİNİZ DOĞRU YERDESİNİZ.

NOT : NESLİHAN HANIMIN TELEFON NUMARASINI SİTEMİZDE KAYDI OLAN 47 – 55 YAŞ ARASI  İSTANBUL’DA YAŞAYAN LİSANS MEZUNU  BEYLER ALABİLİR.HİZMETİMİZ ÜCRETLİDİR.BOŞ BELEŞ KİŞİLER ARAMASIN.

EŞ ADAYI İÇİN ANAHTAR KELİMELER ; Evlenmek isteyen öğretmen bayanlar , öğretmen bayan evlilik , evlilik arayan öğretmen bayanlar , öğretmen bayan eş , İstanbul bayan öğretmen evlilik , Öğretmen bayan izdivaç , Öğretmen bayanla evlilik.